Metody wybielania zębów które stosowałam

Przedstawię i opisze Tobie jakich metod wybielania zębów używałam i jakie były efekty ich stosowania.

Wybielanie zębów sodą

Moją przygodę z wybielaniem zębów rozpoczęłam od domowych metod. Najpierw używałam popularnej sody oczyszczonej. Nakładałam ją tak jak pastę na szczoteczkę. Zęby może nieco się wybieliły ale przestałam używać sody. Dowiedziałam się, że wybielanie zębów sodą wiąże się z uszkodzeniem szkliwa, a może nawet doprowadzić do nadwrażliwości zębów. Przez szczotkowanie zębów sodą możesz tylko pogorszyć stan swoich zębów, więc uważam, że nie warto.

Wybielanie zębów bananembanany

Po czasie spróbowałam wybielić zęby skórką od banana. Po umyciu zębów nacierałam zewnętrzną stroną skórki od banana swoje zęby. Tą czynność powtarzałam rano i wieczorem przez kilkanaście dni. Zęby może uzyskały minimalnie bielszy odcień ale zaczynałam mieć wątpliwości co do tej metody. Skórka od banana ma przecież w sobie cukier, a to może źle wpływać na nasze zęby.

Po stosowaniu tych domowych metod stwierdziłam, że takie sposoby tylko niszczą nasze szkliwo. Wybielając zęby domowymi sposobami można tylko pogorszyć stan naszych zębów, a przecież nie o to chodzi.

Paski wybielające

Już jakiś czas temu kupiłam w promocji paski wybielające. Nakładanie pasków było bardzo uciążliwe, były  bardzo niewygodne, spadały z zębów.  Po kilku dniach stosowania zęby bardzo bolały. Zęby wybieliły się w pewnym stopniu ale nie uzyskałam efektu takiego jak bym chciała. Po kilku miesiącach już nie było śladu po wybielaniu paskami.

Pasty wybielające

Używałam także różnych past wybielających. Jedne były tańsze, drugie droższe. Po stosowaniu takich past, efekt zawsze był dla mnie za słaby. Pasty tylko trochę wybieliły zęby, a przecież nie o taki efekt mi chodziło, więc próbowałam dalej. Gdy przestałam używać pasty wybielającej i wróciłam do zwykłej pasty to po kilku miesiącach efekt wybielenia całkowicie przestał być widoczny.

Żadna z powyższych metod nie spełniła oczekiwań wobec moich zębów. Nie uzyskałam efektu białych zębów na dłuższy okres czasu. Dopiero po zastosowaniu profesjonalnego środka iBright jestem w pełni zadowolona, ponieważ uzyskałam efekt białych zębów, o jakim zawsze marzyłam. Preparat jest bardzo wygodny w użyciu. Wybieliłam swoje zęby szybko, ponieważ w ciągu 5 dni uzyskałam efekt śnieżnobiałych zębów. Wybieliłam swoje zęby także bezpiecznie, a to jest najważniejsze. Efekt po wybieleniu utrzymuje się już długi okres czasu.

Reklamy

1 komentarz do “Metody wybielania zębów które stosowałam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s